Otwarcie ATM Studio w Warszawie

« wróć

Otwarcie ATM Studio

W dniu 25.10.2011 r. odbyło się oficjalne otwarcie centrum produkcji filmowo-telewizyjnej ATM Studio przy ul. Wał Miedzeszyński 384.
Studio rozpoczęło swoją działalność znacznie wcześniej, czego efekty są już widoczne w postaci m.in. filmów reklamowych emitowanych aktualnie w telewizji, oraz realizacji programu muzycznego "The Voice of Poland" dla TVP2.

Obok głównych uroczystości, w programie otwarcia znalazło się również miejsce na zwiedzanie studia i prezentacja jego możliwości technicznych.

Wszyscy zaproszeni goście mieli okazję podziwiać również okazały gmach ATM Studio, którego bryła charakteryzuje się nowoczesnym designem i niepowtarzalną elewacją.
Jak powiada Pan Robert Mościcki - członek zarządu ATM Studio, dla Pulsu Biznesu: "To także ma być plan filmowy".

Budynek dzięki swoim walorom estetycznym będzie wykorzystywany jako tło przy różnorodnych realizacjach filmowo-telewizyjnych.


Firma Commercecon miała udział w budowie tego obiektu w zakresie opracowania projektu wykonawczego i montażu wspomnianych elementów elewacji.

Cieszymy się, że dzięki wykorzystaniu budynku w produkcji filmowej, widzowie będą mieli okazję podziwiać efekt naszej pracy na ekranach swoich telewizorów i w kinie.