O firmie

Commercecon - Generalny Wykonawca obiektów przemysłowych

Jesteśmy specjalistyczną firmą budowlaną oferującą kompleksowe usługi z zakresu:

  • przygotowania projektu budowlanego, wykonawczego oraz dokumentacji powykonawczej dla obiektów przemysłowych o różnym przeznaczeniu
  • wsparcia Inwestora przy uzyskaniu pozwolenia na budowę oraz w innych obowiązkach inwestorskich
  • prowadzenia prac przygotowawczych, ziemnych, drogowych i fundamentowych
  • przygotowania, dostawy i montażu konstrukcji stalowych (w tym hal stalowych jak np.: hale produkcyjne, magazynowe, hale handlowe, hale sportowe i inne)
  • obudowy i izolacji ścian
  • pokrycia dachu i jego odwodnienia
  • budowy w technikach tradycyjnych
  • wykonawstwa wszelkiej niezbędnej infrastruktury instalacyjnej jak: instalacje wod-kan, elektryczne, sprężonego powietrza itd.
  • dostawy i montażu wyposażenia obiektów przemysłowych jak: bramy, doki, drzwi, okna, pasma świetlne itd.
  • zagospodarowania terenu, budowy zbiorników ppoż, wiat, budynków ochrony itd.

Nasze obiekty realizujemy w formule "zaprojektuj i wybuduj" jako Generalny Wykonawca oraz jako podwykonawca zadanego zakresu robót.

Najwyższa jakość i nowoczesne technologie

 

Jako nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma kładziemy nacisk funkcjonalność i bezpieczeństwo konstrukcji.

Stosujemy nowoczesne i sprawdzone technologie, zgodne z obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Współpracujemy z firmami, które oferują produkty i usługi najwyższej jakości. Korzystamy jedynie z materiałów renomowanych producentów, aby w ten sposób zapewnić najwyższe standardy naszych realizacji.

CERTYFIKATY I REFERENCJE

Budowa hal stalowych w całej Europie

 

Stale wzbogacamy naszą ofertę, aby spełniać rosnące wymagania Inwestorów i dostosować się do zmiennych warunków na rynku budowlanym.

Wzrost liczby zamówień utwierdza nas w przekonaniu, że to, co robimy oraz w jaki sposób pracujemy spełnia oczekiwania naszych Klientów. Wynikiem naszej działalności  jest stale powiększająca się liczba Inwestorów, a także portfolio zrealizowanych obiektów w kraju i za granicą.

REALIZACJE KRAJOWE    |    REALIZACJE ZAGRANICZNE

Dostawa i montaż hal stalowych to praca zgranego Zespołu

 

Nasza firma to przede wszystkim ludzie...

 

Dzięki zgranemu Zespołowi, pracującemu w oparciu o wzajemne zaufanie oraz poszanowanie standardów jakości zapewniamy dobrą i kompleksową obsługę Inwestorów w postaci: świetnych projektów, udanych optymalizacji, szybkiej realizacji inwestycji, niskiej ceny.

Nasze brygady to wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, którzy mogą pochwalić się montażem obiektów o łącznej powierzchni użytkowej liczonej w setkach tysięcy metrów kwadratowych.

Nasi pracownicy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.