Referencje

Filtruj referencje
PANATTONI
Firma Commercecon, na nasze bezpośrednie zlecenie, wybudowała w ramach generalnego wykonawstwa nowoczesny magazyn wysokiego składowania. Obiekt o wysokości 15 metrów i całkowitej powierzchni 33 tys m2. docelowo powstał dla naszego Klienta - firmy K-FLEX, globalnego producenta elastycznych materiałów izolacyjnych i akustycznych. Inwestycja realizowana była od 08.2022r. do 03.2023 r. w Uniejowie, a budynek został oddany do użytkowania zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem działań.

Jako generalny wykonawca, Commercecon odpowiedzialny był za wszystkie prace budowlane nowego obiektu, a także za zagospodarowanie terenu wokół niego, w tym wykonanie niezbędnej infrastruktury zarówno technicznej, jak i drogowej. Wyzwaniem tego projektu był krótki termin realizacji zlecenia oraz wymagająca formuła budowy build-to-own, która nakładała na wykonawcę konieczność implementacji określnych rozwiązań technologicznych, dopasowanych do naszych przyszłych potrzeb.

Wieloletnie doświadczenie firmy w realizacji wielkopowierzchniowych obiektów o charakterze logistycznym i produkcyjnym, wysoka jakość wykonywanych prac, terminowe wywiązywanie się z podejmowanych wcześniej zobowiązań oraz umiejętność szybkiego i skutecznego rozwiązywania bieżących problemów sprawiają, że firma Commercecon jest godnym polecania generalnym wykonawcą i rzetelnym partnerem biznesowym.
Marek Foryński - BTS Managing Director
ROSSMANN
Z uwagi na rozwój naszej firmy, w połowie 2021 r. podjęliśmy decyzję o rozbudowie dwóch naszych lokalnych Centrów Dystrybucji w Grudziądzu oraz w Pyskowicach na śląsku. Oba projekty chcieliśmy realizować w tym samym czasie, dlatego szukaliśmy generalnego wykonawcy, który nie tylko ma doświadczenie w budowie tego typu obiektów, ale przede wszystkim ma duży i doświadczony zespół, który sprostałby temu wyzwaniu.

Zdecydowaliśmy się na firmę Commercecon, z którą współpracujemy od 2017 roku. Wówczas firma Commercecon, na nasze zlecenie, wykonała poszycie dachowe i elewację na magazynie wysokiego składowania w Łodzi.

Przedmiotem naszej współpracy na śląsku była rozbudowa Centrum Dystrybucji o nowoczesną halę magazynową o łącznej powierzchni ponad 18 tys. m2. W jej skład wchodzi przestrzeń magazynowa o powierzchni ponad 17 tys. m2 oraz budynek socjalno-biurowy o powierzchni 1 tys. m2. Nasze Centrum Dystrybucji w Pyskowicach od dziś liczyć będzie łącznie prawie 45 tys. m2.

udynek powstał w formule build-to-own, a zastosowane rozwiązania konstrukcyjne oraz technologiczne nie tylko zostały w pełni dostosowane do naszych potrzeb, ale także wpisują obiekt w trend zrównoważonego budownictwa przemysłowego.
Andrzej Podobas - Kierownik Działu Inwestycji
ROSSMANN
Z firmą Commercecon, generalnym wykonawcą obiektów przemysłowych, współpracujemy od 2017 roku. Od tego czasu firma Commercecon uczestniczyła w realizacji kilku naszych projektów inwestycyjnych. Firma Commercecon wykonała między innymi kompletne poszycie dachu o powierzchni 4,5 tys. m2 wraz z obudową ścian magazynu wysokiego składowania o wys. 43 m, zlokalizowanego w naszym Centrum Dystrybucji w Łodzi.

Współpraca pomiędzy naszymi firmami układała się zawsze bardzo dobrze, a wykonywane przez zespół Commercecon prace budowlane charakteryzowały się wysoką jakością i terminowością. Projekt dotyczył budowy hali magazynowej o powierzchni ponad 11 tys. m2 i nowej części socjalnej o powierzchni 350 m2, w działającym od 2012 roku Centrum Dystrybucji w Grudziądzu.

Prowadzenie prac budowlanych przy działającym przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu magazynie wymagało dodatkowo wyjątkowej elastyczności ze strony generalnego wykonawcy. Prace rozpoczęły się w kwietniu 2022 r., a budynek został nam przekazany do użytkowania w marcu 2023 r.

Wybudowana przez firmę Commercecon w formule build to-own hala, to nowoczesny obiekt magazynowy wyposażony w ogrzewanie posadzkowe i klimatyzację i w pełni odpowiadający naszym potrzebom.
Andrzej Podobas - Kierownik Działu Inwestycji
HATRANS Sp. z o.o.
W 2020 roku zdecydowaliśmy się powierzyć firmie Commercecon kompleksową realizację naszej nowej inwestycji w Łodzi - hali magazynowej z zapleczem biurowym. O wyborze tego generalnego wykonawcy zdecydowały bardzo dobre opinie, jakimi cieszy się na rynku, jego wieloletnie doświadczenie w budowie obiektów o zbliżonym do naszego charakterze, a także bliskie sąsiedztwo, które było gwarancją bezpośrednich i częstych spotkań zespołów projektowych naszych firmy.

Warto zaznaczyć, że prace budowlane musiały być poprzedzone wyburzeniami starych budynków znajdujących się na naszym terenie, a do zadań generalnego wykonawcy należała także przebudowa układu drogowego, sieci kanalizacyjnej, wodnej i elektrycznej.

Współpraca pomiędzy naszymi firmami układała się bardzo dobrze na każdym etapie realizacji projektu, jesteśmy także w pełni zadowoleni z efektu końcowego prac. Dlatego z przyjemnością polecam firmę Commercecon każdemu inwestorowi, który planuje budowę obiektu o charakterze przemysłowym.
Anita Grzelak - Prezes Zarządu
SungEel
Firma Commercecon, na zlecenie reprezentującej nas firmy Exon lnvest, wybudowała w Bukowicach halę produkcyjno-magazynową, którą oddała nam do użytkowania w sierpniu 2022 r.

Fabryka zlokalizowana na Dolnym Śląsku jest naszą pierwszą inwestycją w Polsce. Dlatego za decyzją o wyborze generalnego wykonawcy stało wieloletnie doświadczenie oraz bardzo dobra opinia na rynku -a taką cieszy się zespół Commercecon. Firma rzetelnie wywiązała się z warunków zawartej umowy, dotrzymując zarówno terminu zakończenia poszczególnych etapów robót, jak i wysokiej jakości ich wykonania.

Podczas procesu inwestycyjnego firma Commercecon wykazała się pełnym profesjonalizmem. Doceniamy przede wszystkim doskonałą komunikację z przedstawicielami firmy, którzy wyczerpująco odpowiadali na wszystkie zadawane przez nas pytania dotyczące realizacji projektu. Warto zwrócić także uwagę na wysokie kompetencje kadry technicznej oraz na posiadany przez firmę specjalistyczny park maszynowy, który pozwala na szeroki zakres robót budowlanych oraz szybkie wykonanie poszczególnych etapów inwestycji.
Hyosung Youn - Prezes Zarządu
Katoen Natie – magazyn wysokiego składowania
Za decyzją o wyborze tego generalnego wykonawcy stało przede wszystkim wieloletnie doświadczenie firmy w realizacji obiektów o charakterze logistycznym i produkcyjnym, wysoka jakość wykonywanych prac oraz terminowe wywiązywanie się z podejmowanych wcześniej zobowiązań. Liczyło się także zaufanie, jakie od początku rozmów poprzedzających rozpoczęcie inwestycji wzbudzał zespół Commercecon.

W ramach podpisanej z wykonawcą umowy, na przestrzeni tego roku w Kutnie powstała hala magazynowa o łącznej powierzchni 10,5 tys. m2 i wysokości 15,5 m. Commercecon, jako generalny wykonawca, odpowiedzialny był za wszystkie prace budowlane nowego obiektu, zagospodarowanie terenu wokół niego oraz wykonanie niezbędnej infrastruktury zarówno technicznej, jak i drogowej.

Ze wszystkich powierzonych zadań zespół Commercecon wywiązał się rzetelnie i terminowo. Doceniam szczególnie indywidualne i profesjonalne podejście firmy do klienta, szybkie i skuteczne rozwiązywanie bieżących tematów, które potwierdzają doświadczenie w realizacji dużych obiektów kubaturowych, jak również pełne zaangażowanie pracowników firmy w wykonywanie zadań.
Łukasz Kacprzak - Członek Zarządu
en pl
Skontaktuj się z nami
Wyślij szybkie zapytanie

    Dane osobowe
    Dane techniczne

    Tę stronę chroni rozwiązanie reCAPTCHA. Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.