Referencje

Filtruj referencje
HATRANS Sp. z o.o.
W 2020 roku zdecydowaliśmy się powierzyć firmie Commercecon kompleksową realizację naszej nowej inwestycji w Łodzi - hali magazynowej z zapleczem biurowym. O wyborze tego generalnego wykonawcy zdecydowały bardzo dobre opinie, jakimi cieszy się na rynku, jego wieloletnie doświadczenie w budowie obiektów o zbliżonym do naszego charakterze, a także bliskie sąsiedztwo, które było gwarancją bezpośrednich i częstych spotkań zespołów projektowych naszych firmy.

Warto zaznaczyć, że prace budowlane musiały być poprzedzone wyburzeniami starych budynków znajdujących się na naszym terenie, a do zadań generalnego wykonawcy należała także przebudowa układu drogowego, sieci kanalizacyjnej, wodnej i elektrycznej.

Współpraca pomiędzy naszymi firmami układała się bardzo dobrze na każdym etapie realizacji projektu, jesteśmy także w pełni zadowoleni z efektu końcowego prac. Dlatego z przyjemnością polecam firmę Commercecon każdemu inwestorowi, który planuje budowę obiektu o charakterze przemysłowym.
Anita Grzelak - Prezes Zarządu
Katoen Natie – magazyn wysokiego składowania
Za decyzją o wyborze tego generalnego wykonawcy stało przede wszystkim wieloletnie doświadczenie firmy w realizacji obiektów o charakterze logistycznym i produkcyjnym, wysoka jakość wykonywanych prac oraz terminowe wywiązywanie się z podejmowanych wcześniej zobowiązań. Liczyło się także zaufanie, jakie od początku rozmów poprzedzających rozpoczęcie inwestycji wzbudzał zespół Commercecon.

W ramach podpisanej z wykonawcą umowy, na przestrzeni tego roku w Kutnie powstała hala magazynowa o łącznej powierzchni 10,5 tys. m2 i wysokości 15,5 m. Commercecon, jako generalny wykonawca, odpowiedzialny był za wszystkie prace budowlane nowego obiektu, zagospodarowanie terenu wokół niego oraz wykonanie niezbędnej infrastruktury zarówno technicznej, jak i drogowej.

Ze wszystkich powierzonych zadań zespół Commercecon wywiązał się rzetelnie i terminowo. Doceniam szczególnie indywidualne i profesjonalne podejście firmy do klienta, szybkie i skuteczne rozwiązywanie bieżących tematów, które potwierdzają doświadczenie w realizacji dużych obiektów kubaturowych, jak również pełne zaangażowanie pracowników firmy w wykonywanie zadań.
Łukasz Kacprzak - Członek Zarządu
SungEel
Firma Commercecon, na zlecenie reprezentującej nas firmy Exon lnvest, wybudowała w Bukowicach halę produkcyjno-magazynową, którą oddała nam do użytkowania w sierpniu 2022 r.

Fabryka zlokalizowana na Dolnym Śląsku jest naszą pierwszą inwestycją w Polsce. Dlatego za decyzją o wyborze generalnego wykonawcy stało wieloletnie doświadczenie oraz bardzo dobra opinia na rynku -a taką cieszy się zespół Commercecon. Firma rzetelnie wywiązała się z warunków zawartej umowy, dotrzymując zarówno terminu zakończenia poszczególnych etapów robót, jak i wysokiej jakości ich wykonania.

Podczas procesu inwestycyjnego firma Commercecon wykazała się pełnym profesjonalizmem. Doceniamy przede wszystkim doskonałą komunikację z przedstawicielami firmy, którzy wyczerpująco odpowiadali na wszystkie zadawane przez nas pytania dotyczące realizacji projektu. Warto zwrócić także uwagę na wysokie kompetencje kadry technicznej oraz na posiadany przez firmę specjalistyczny park maszynowy, który pozwala na szeroki zakres robót budowlanych oraz szybkie wykonanie poszczególnych etapów inwestycji.
Hyosung Youn - Prezes Zarządu
PANATTONI
Firma Commercecon, na nasze bezpośrednie zlecenie, wybudowała w ramach generalnego wykonawstwa halę magazynową w Bolechowie k. Poznania. Obiekt o całkowitej powierzchni 10 tys. m2. docelowo powstał dla naszego Klienta - firmy Solaris Bus & Coach, jednego z europejskich liderów produkcji autobusów i trolejbusów, będącej częścią hiszpańskiej grupy CAF.

Projekt obiektu zakładał także instalację fotowoltaiczną na dachu. Z tego powodu konstrukcja dachu została zaprojektowana tak, aby mogła przenieść dodatkowe obciążenia. Wykorzystanie energii słonecznej w zasilaniu budynku to jedno ze zrównoważonych rozwiązań, które znalazło się w obiekcie.

Budowa hali magazynowej dla Solaris Bus & Coach nie jest pierwszym wspólnym projektem z firmą Commercecon. W ostatnich kilku latach powierzyliśmy generalnemu wykonawcy realizację kilku naszych inwestycji w różnych lokalizacjach Polski. Jego zespół zawsze wzorowo wywiązywał się ze zleconych zadań, dlatego nie mieliśmy wątpliwości nawiązując z nim ponowną współpracę. Nasza współpraca układa się doskonale dzięki dobrej znajomości wzajemnych potrzeb oraz zbudowanemu przez lata obopólnemu zaufaniu. Z pełną odpowiedzialnością mogę zatem polecić firmę Commercecon jako rzetelnego partnera biznesowego.
Marek Foryński - BTS Managing Director
PANATTONI
Z firmą Commercecon współpracujemy od kilku lat, powierzając jej generalne wykonawstwo obiektów przemysłowych o różnym charakterze.

Jedną z zakończonych w ostatnich miesiącach inwestycji jest hala magazynowo-produkcyjna wysokiego składowania o łącznej powierzchni 6500 m2. Powstała dla wiodącego producenta materiałów do izolacji termicznej i akustycznej - firmy K-Flex. Wysokość obiektu została podniesiona do 15 metrów, co pozwoli zwiększyć efektywność wykorzystania przestrzeni, jak i wesprzeć rosnącą produkcję realizowaną w ramach kampusu firmy w Uniejowie.

Jako generalny wykonawca firma Commercecon odpowiedzialna była za wszystkie prace budowlane obiektu, wykonanie niezbędnej infrastruktury i przyłączy mediów oraz zagospodarowanie terenu wokół budynku - powstały parkingi oraz drogi wewnętrzne, dzięki którym nowa przestrzeń została skomunikowana z funkcjonującymi już halami.

Warto wspomnieć, że jest to już druga inwestycja w ramach kampusu K-Flex w Uniejowie, której realizację powierzyliśmy temu właśnie generalnemu wykonawcy. Na początku 2021 r. przed zakładanym terminem zakończył budowę i oddał do użytkowania halę magazynową wielkości 9300 m2.
Marek Foryński I BTS Managing Director
Hala produkcyjno-magazynowa 7R S.A.
7R S.A.
Z firmą Commercecon współpracujemy już od kilku lat. W tym czasie, w ramach generalnego wykonawstwa, zrealizowała dla nas kilka projektów budowlanych dla sektora magazynowo-przemysłowego.

Jedną z zakończonych w ostatnich miesiącach inwestycji jest hala magazynowo-produkcyjna o łącznej powierzchni 13 tys. m2 zlokalizowana w Parku Logistycznym Gdańsk Kowale zrealizowana w ramach konceptu sieci miejskich magazynów 7R City Flex Last Mile Logistic.

Jako generalny wykonawca, firma Commercecon odpowiedzialna była za wszystkie prace budowlane nowego obiektu, zagospodarowanie terenu wokół niego, wykonanie niezbędnej infrastruktury i przyłączy mediów oraz zjazdu na teren nieruchomości zgodnie z koncepcją projektową. Do jej zadań należało również uzyskanie certyfikatu BREEAM, który jest potwierdzeniem na wykorzystanie w procesie budowy rozwiązań z zakresu budownictwa ekologicznego.
Powierzone zadania wykonawca zrealizował z należytą starannością oraz zgodnie z ustalonym harmonogramem prac.

Na uwagę zasługuje wysoka jakość montażu paneli elewacyjnych zgodnie z naszymi nowymi wytycznymi, co wymagało od zespołu Commerceon wysokich kompetencji oraz odpowiedniej organizacji prac.
Ryszard Gretkowski - Wiceprezes Zarządu
en pl
Skontaktuj się z nami
Wyślij szybkie zapytanie

    Dane osobowe
    Dane techniczne