Referencje

Filtruj referencje
HATRANS Sp. z o.o.
W 2020 roku zdecydowaliśmy się powierzyć firmie Commercecon kompleksową realizację naszej nowej inwestycji w Łodzi - hali magazynowej z zapleczem biurowym. O wyborze tego generalnego wykonawcy zdecydowały bardzo dobre opinie, jakimi cieszy się na rynku, jego wieloletnie doświadczenie w budowie obiektów o zbliżonym do naszego charakterze, a także bliskie sąsiedztwo, które było gwarancją bezpośrednich i częstych spotkań zespołów projektowych naszych firmy.

Warto zaznaczyć, że prace budowlane musiały być poprzedzone wyburzeniami starych budynków znajdujących się na naszym terenie, a do zadań generalnego wykonawcy należała także przebudowa układu drogowego, sieci kanalizacyjnej, wodnej i elektrycznej.

Współpraca pomiędzy naszymi firmami układała się bardzo dobrze na każdym etapie realizacji projektu, jesteśmy także w pełni zadowoleni z efektu końcowego prac. Dlatego z przyjemnością polecam firmę Commercecon każdemu inwestorowi, który planuje budowę obiektu o charakterze przemysłowym.
Anita Grzelak - Prezes Zarządu
PANATTONI
Firma Commercecon, na nasze bezpośrednie zlecenie, wybudowała w ramach generalnego wykonawstwa halę magazynową w Bolechowie k. Poznania. Obiekt o całkowitej powierzchni 10 tys. m2. docelowo powstał dla naszego Klienta - firmy Solaris Bus & Coach, jednego z europejskich liderów produkcji autobusów i trolejbusów, będącej częścią hiszpańskiej grupy CAF.

Projekt obiektu zakładał także instalację fotowoltaiczną na dachu. Z tego powodu konstrukcja dachu została zaprojektowana tak, aby mogła przenieść dodatkowe obciążenia. Wykorzystanie energii słonecznej w zasilaniu budynku to jedno ze zrównoważonych rozwiązań, które znalazło się w obiekcie.

Budowa hali magazynowej dla Solaris Bus & Coach nie jest pierwszym wspólnym projektem z firmą Commercecon. W ostatnich kilku latach powierzyliśmy generalnemu wykonawcy realizację kilku naszych inwestycji w różnych lokalizacjach Polski. Jego zespół zawsze wzorowo wywiązywał się ze zleconych zadań, dlatego nie mieliśmy wątpliwości nawiązując z nim ponowną współpracę. Nasza współpraca układa się doskonale dzięki dobrej znajomości wzajemnych potrzeb oraz zbudowanemu przez lata obopólnemu zaufaniu. Z pełną odpowiedzialnością mogę zatem polecić firmę Commercecon jako rzetelnego partnera biznesowego.
Marek Foryński - BTS Managing Director
Hala produkcyjno-magazynowa 7R S.A.
7R S.A.
Z firmą Commercecon współpracujemy już od kilku lat. W tym czasie, w ramach generalnego wykonawstwa, zrealizowała dla nas kilka projektów budowlanych dla sektora magazynowo-przemysłowego.

Jedną z zakończonych w ostatnich miesiącach inwestycji jest hala magazynowo-produkcyjna o łącznej powierzchni 13 tys. m2 zlokalizowana w Parku Logistycznym Gdańsk Kowale zrealizowana w ramach konceptu sieci miejskich magazynów 7R City Flex Last Mile Logistic.

Jako generalny wykonawca, firma Commercecon odpowiedzialna była za wszystkie prace budowlane nowego obiektu, zagospodarowanie terenu wokół niego, wykonanie niezbędnej infrastruktury i przyłączy mediów oraz zjazdu na teren nieruchomości zgodnie z koncepcją projektową. Do jej zadań należało również uzyskanie certyfikatu BREEAM, który jest potwierdzeniem na wykorzystanie w procesie budowy rozwiązań z zakresu budownictwa ekologicznego.
Powierzone zadania wykonawca zrealizował z należytą starannością oraz zgodnie z ustalonym harmonogramem prac.

Na uwagę zasługuje wysoka jakość montażu paneli elewacyjnych zgodnie z naszymi nowymi wytycznymi, co wymagało od zespołu Commerceon wysokich kompetencji oraz odpowiedniej organizacji prac.
Ryszard Gretkowski - Wiceprezes Zarządu
PANATTONI
Panattoni Development Europe Sp. z o.o. rekomenduje firmę Commercecon jako profesjonalnego i rzetelnego Generalnego Wykonawcę obiektów przemysłowych.

Na nasze zlecenie Commercecon zrealizował budowę hali magazynowo-produkcyjnej z zapleczem socjalno-biurowym Panattoni, Leviat Kalisz o powierzchni 39 000 m2 wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną.

Firma Commercecon zrealizowała prace budowlane w ramach zawartej umowy o Generalne Wykonawstwo. Doświadczenie, duże zaangażowanie i profesjonalizm pracowników pozwoliły na wykonanie prac zgodnie z oczekiwanym harmonogramem.
Juliusz Kuźnik - Director - Head of BTS Technical & Construction
Hala magazynowa PANATTONI Park Uniejów II dla K-FLEX Polska Sp. z o,o.
PANATTONI Park Uniejów II
Rekomendujemy firmę Commercecon jako Generalnego Wykonawcę obiektów przemysłowych, różnego przeznaczenia. Hala magazynowa z zapleczem socjalno-biurowym dla firmy K-FLEX to kolejna realizowana na nasze zlecenie inwestycja. Tym bardziej jesteśmy przekonani o profesjonalizmie świadczonych przez Commercecon Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. usług i polecamy tę firmę jako rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego.
Marek Foryński - BTS Managing Director
KORPO Sp. z o.o.
Firma Commercecon w 2021 r. zrealizowała dla firmy KORPO Sp. z o.o. projekt w Białogardzie, w ramach którego został wybudowany nowoczesny budynek produkcyjno-­magazynowy z zapleczem biurowo-socjalnym, o łącznej powierzchni ponad 6 tys. m2 .

Na uwagę zasługuje indywidualne podejście firmy do klienta oraz jego potrzeb, szybkie i skuteczne rozwiązywanie bieżących problemów (potwierdzające duże doświadczenie w realizacji tego typu zleceń), jak również dyspozycyjność oraz pełne zaangażowanie pracowników firmy w wykonywanie zadań. Dzięki temu na każdym etapie procesu budowlanego współpraca przebiegała harmonijnie i bez zakłóceń.

KORPO Sp. z o.o. rekomenduje firmę Commercecon jako rzetelnego, kompetentnego terminowego wykonawcę obiektów o charakterze produkcyjno-magazynowym oraz solidnego partnera do współpracy.
Hubert Wierzbicki - Prokurent, Dyrektor Techniczny
en pl
Skontaktuj się z nami
Wyślij szybkie zapytanie

    Dane osobowe
    Dane techniczne