Referencje

Filtruj referencje
Hala produkcyjno-magazynowa 7R S.A.
7R S.A.
Z firmą Commercecon współpracujemy już od kilku lat. W tym czasie, w ramach generalnego wykonawstwa, zrealizowała dla nas kilka projektów budowlanych dla sektora magazynowo-przemysłowego.

Jedną z zakończonych w ostatnich miesiącach inwestycji jest hala magazynowo-produkcyjna o łącznej powierzchni 13 tys. m2 zlokalizowana w Parku Logistycznym Gdańsk Kowale zrealizowana w ramach konceptu sieci miejskich magazynów 7R City Flex Last Mile Logistic.

Jako generalny wykonawca, firma Commercecon odpowiedzialna była za wszystkie prace budowlane nowego obiektu, zagospodarowanie terenu wokół niego, wykonanie niezbędnej infrastruktury i przyłączy mediów oraz zjazdu na teren nieruchomości zgodnie z koncepcją projektową. Do jej zadań należało również uzyskanie certyfikatu BREEAM, który jest potwierdzeniem na wykorzystanie w procesie budowy rozwiązań z zakresu budownictwa ekologicznego.
Powierzone zadania wykonawca zrealizował z należytą starannością oraz zgodnie z ustalonym harmonogramem prac.

Na uwagę zasługuje wysoka jakość montażu paneli elewacyjnych zgodnie z naszymi nowymi wytycznymi, co wymagało od zespołu Commerceon wysokich kompetencji oraz odpowiedniej organizacji prac.
Ryszard Gretkowski - Wiceprezes Zarządu
PANATTONI
Panattoni Development Europe Sp. z o.o. rekomenduje firmę Commercecon jako profesjonalnego i rzetelnego Generalnego Wykonawcę obiektów przemysłowych.

Na nasze zlecenie Commercecon zrealizował budowę hali magazynowo-produkcyjnej z zapleczem socjalno-biurowym Panattoni, Leviat Kalisz o powierzchni 39 000 m2 wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną.

Firma Commercecon zrealizowała prace budowlane w ramach zawartej umowy o Generalne Wykonawstwo. Doświadczenie, duże zaangażowanie i profesjonalizm pracowników pozwoliły na wykonanie prac zgodnie z oczekiwanym harmonogramem.
Juliusz Kuźnik - Director - Head of BTS Technical & Construction
Hala magazynowa PANATTONI Park Uniejów II dla K-FLEX Polska Sp. z o,o.
PANATTONI Park Uniejów II
Rekomendujemy firmę Commercecon jako Generalnego Wykonawcę obiektów przemysłowych, różnego przeznaczenia. Hala magazynowa z zapleczem socjalno-biurowym dla firmy K-FLEX to kolejna realizowana na nasze zlecenie inwestycja. Tym bardziej jesteśmy przekonani o profesjonalizmie świadczonych przez Commercecon Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. usług i polecamy tę firmę jako rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego.
Marek Foryński - BTS Managing Director
KORPO Sp. z o.o.
Firma Commercecon w 2021 r. zrealizowała dla firmy KORPO Sp. z o.o. projekt w Białogardzie, w ramach którego został wybudowany nowoczesny budynek produkcyjno-­magazynowy z zapleczem biurowo-socjalnym, o łącznej powierzchni ponad 6 tys. m2 .

Na uwagę zasługuje indywidualne podejście firmy do klienta oraz jego potrzeb, szybkie i skuteczne rozwiązywanie bieżących problemów (potwierdzające duże doświadczenie w realizacji tego typu zleceń), jak również dyspozycyjność oraz pełne zaangażowanie pracowników firmy w wykonywanie zadań. Dzięki temu na każdym etapie procesu budowlanego współpraca przebiegała harmonijnie i bez zakłóceń.

KORPO Sp. z o.o. rekomenduje firmę Commercecon jako rzetelnego, kompetentnego terminowego wykonawcę obiektów o charakterze produkcyjno-magazynowym oraz solidnego partnera do współpracy.
Hubert Wierzbicki - Prokurent, Dyrektor Techniczny
Fabryka Kart TREFL Kraków
Firma Commercecon w roku 2020 zrealizowała na nasze zlecenie budowę hali produkcyjno­-magazynowej o łącznej powierzchni 7 400 m2 w Podłężu.

Obiekt został zaprojektowany i wykonany w technologii pozwalającej na minimalne zużycie energii, która częściowo i tak pochodzi z zamontowanych na ścianach fabryki paneli fotowoltaicznych. Do budowy wykorzystano ekologiczne i certyfikowane materiały. Zaprojektowano ponadto rozwiązania, które efektywnie wykorzystują niemal całą wodę deszczową, a zainstalowany system instalacji grzewczo­-wentylacyjnej w 100% odzyskuje ciepło powstałe w procesie produkcyjnym.

W naszej ocenie, zarówno prace projektowe, jak i wykonawcze na każdym etapie realizowane były na najwyższym poziomie. Commercecon to profesjonalny i rzetelny Generalny Wykonawca, którego z pełną odpowiedzialnością i przyjemnością możemy Państwu zarekomendować.
Jan Polak - Prezes Zarządu
7R City Flex Łódź I
Firma Commercecon w roku 2019 i 2020 jako Generalny Wykonawca zrealizowała na nasze zlecenie budowę 7R City Flex Łódź I, który powstał w ramach konceptu sieci miejskich magazynów 7R City Flex Last Mile Logistics o łącznej powierzchni 8 300 m2.

Wszystkie prace zostały wykonane zgodnie z harmonogramem oraz zgodnie z dokumentacją projektową i oczekiwaniami Inwestora. Łączna wartość wykonanych inwestycji wyniosła ponad 80 mln złotych.

Commercecon to profesjonalny i rzetelny Generalny Wykonawca, którego z pełną odpowiedzialnością i przyjemnością możemy Państwu zarekomendować. Nie bez znaczenia jest również doświadczenie, wiedza oraz zaangażowanie kadry kierowniczej i wykonawczej na każdym etapie inwestycji.
Jakub Cebula, Associate Director Project Management- 7R S.A.
en pl
Skontaktuj się z nami
Wyślij szybkie zapytanie

    Dane osobowe
    Dane techniczne