Referencje

Filtruj referencje
PANATTONI
Panattoni Development Europe Sp. z o.o. rekomenduje firmę Commercecon jako profesjonalnego i rzetelnego Generalnego Wykonawcę obiektów przemysłowych.

Na nasze zlecenie Commercecon zrealizował budowę hali magazynowo-produkcyjnej z zapleczem socjalno-biurowym Panattoni, Leviat Kalisz o powierzchni 39 000 m2 wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną.

Firma Commercecon zrealizowała prace budowlane w ramach zawartej umowy o Generalne Wykonawstwo. Doświadczenie, duże zaangażowanie i profesjonalizm pracowników pozwoliły na wykonanie prac zgodnie z oczekiwanym harmonogramem.
Juliusz Kuźnik - Director - Head of BTS Technical & Construction
Hala magazynowa PANATTONI Park Uniejów II dla K-FLEX Polska Sp. z o,o.
PANATTONI Park Uniejów II
Rekomendujemy firmę Commercecon jako Generalnego Wykonawcę obiektów przemysłowych, różnego przeznaczenia. Hala magazynowa z zapleczem socjalno-biurowym dla firmy K-FLEX to kolejna realizowana na nasze zlecenie inwestycja. Tym bardziej jesteśmy przekonani o profesjonalizmie świadczonych przez Commercecon Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. usług i polecamy tę firmę jako rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego.
Marek Foryński - BTS Managing Director
Fabryka Kart TREFL Kraków
Firma Commercecon w roku 2020 zrealizowała na nasze zlecenie budowę hali produkcyjno­-magazynowej o łącznej powierzchni 7 400 m2 w Podłężu.

Obiekt został zaprojektowany i wykonany w technologii pozwalającej na minimalne zużycie energii, która częściowo i tak pochodzi z zamontowanych na ścianach fabryki paneli fotowoltaicznych. Do budowy wykorzystano ekologiczne i certyfikowane materiały. Zaprojektowano ponadto rozwiązania, które efektywnie wykorzystują niemal całą wodę deszczową, a zainstalowany system instalacji grzewczo­-wentylacyjnej w 100% odzyskuje ciepło powstałe w procesie produkcyjnym.

W naszej ocenie, zarówno prace projektowe, jak i wykonawcze na każdym etapie realizowane były na najwyższym poziomie. Commercecon to profesjonalny i rzetelny Generalny Wykonawca, którego z pełną odpowiedzialnością i przyjemnością możemy Państwu zarekomendować.
Jan Polak - Prezes Zarządu
7R City Flex Łódź I
Firma Commercecon w roku 2019 i 2020 jako Generalny Wykonawca zrealizowała na nasze zlecenie budowę 7R City Flex Łódź I, który powstał w ramach konceptu sieci miejskich magazynów 7R City Flex Last Mile Logistics o łącznej powierzchni 8 300 m2.

Wszystkie prace zostały wykonane zgodnie z harmonogramem oraz zgodnie z dokumentacją projektową i oczekiwaniami Inwestora. Łączna wartość wykonanych inwestycji wyniosła ponad 80 mln złotych.

Commercecon to profesjonalny i rzetelny Generalny Wykonawca, którego z pełną odpowiedzialnością i przyjemnością możemy Państwu zarekomendować. Nie bez znaczenia jest również doświadczenie, wiedza oraz zaangażowanie kadry kierowniczej i wykonawczej na każdym etapie inwestycji.
Jakub Cebula, Associate Director Project Management- 7R S.A.
Hala produkcyjno-magazynowa GEBERIT
GEBERIT
Geberit Ozorków Sp. z o.o. zaświadcza. że firma Commercecon jako generalny wykonawca jest aktualnie w trakcie realizacji inwestycji budowlanej rozbudowy zakładu produkcyjnego na nasze zlecenie.
Mirosław Spasiński - Szef Techniczny
Hala magazynowa NOWAVENT Sp. z o.o.
NOWAVENT Sp. z o.o.
Jako Generalny Wykonawca COMMERCECON wykonywał prace rzetelnie i terminowo, zgodnie z dokumentacją projektową oraz harmonogramem prac. Należy podkreślić ponadprzeciętne zaangażowanie pracowników firmy COMMERCECON, a także ich wyjątkową dbałość o zachowanie najwyższych standardów współpracy z Inwestorem.

COMMERCECON to profesjonalny i rzetelny Generalny Wykonawca, którego z pełną odpowiedzialnością i przyjemnością możemy Państwu zarekomendować. Nie bez znaczenia jest również doświadczenie, wiedza oraz zaangażowanie kadry kierowniczej i wykonawczej na każdym etapie inwestycji.
Dominik Jaskulski - Prokurent - Dyrektor
en pl
Skontaktuj się z nami
Wyślij szybkie zapytanie

    Dane osobowe
    Dane techniczne