Hale stalowe

Realizacja hal stalowych

Od ponad 20 lat z sukcesem zajmujemy się budową hal stalowych dla inwestorów z różnych branż. Dotychczas zbudowaliśmy blisko 2 mln m2 powierzchni obiektów spełniających najwyższe normy jakościowe. Nasi projektanci i inżynierowie każdorazowo tworzą projekty hal stalowych dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań inwestora. Ważnym czynnikiem podczas tworzenia indywidualnego opracowania projektowego dla klienta jest racjonalizacja wykorzystanych materiałów w myśl odpowiedzialnego wykorzystywania zasobów, co wraz z uwzględnieniem właściwego poziomu bezpieczeństwa prowadzi do ekonomicznego zużycia między innymi stali konstrukcyjnej. Nasze hale charakteryzują się wysokimi parametrami izolacyjności akustycznej i cieplnej, odpornością na warunki atmosferyczne, wygodą montażu oraz bezawaryjną eksploatacją.

Budowa hali stalowej

Commercecon jako wykonawca hal stalowych świadczy usługi projektowania, dostarczania elementów konstrukcyjnych hali stalowej oraz ich montażu. Specjalizujemy się w generalnym wykonawstwie obiektów w formule „Zaprojektuj i wybuduj”. Towarzyszymy inwestorom nie tylko w procesie budowlanym, lecz także w szerzej rozumianym procesie inwestycyjno-budowlanym, a więc od początku – na etapie przekładania wizji na projekt – do momentu końcowego odbioru budynku, czyli uzyskania pozwolenia na użytkowanie. Stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, które w połączeniu z nabytą wiedzą i doświadczeniem są gwarantem, że budowa hali stalowej z naszą pomocą jest w pełni bezpieczna.

Rodzaje hal stalowych

Tworzymy różnego rodzaje hale stalowe. Konstrukcje pokrycia dachów budynków opieramy zazwyczaj na relatywnie nieznacznej liczbie słupów, co znacząco ułatwia zagospodarowanie i dalszą eksploatację obiektu. Specjalizujemy się przede wszystkim w budowie hal produkcyjnych, magazynowych, sportowo-widowiskowych, centrów handlowych i logistycznych, hal chłodu i mroźni oraz obiektów wojskowych i strategicznych. Koszt hali stalowej zależy od przeznaczenia obiektu, stawianych mu wymogów użytkowych oraz wizualnych. Pod uwagę należy brać również lokalizację obiektu z uwagi na zapewnienie właściwej niezawodności konstrukcji w odpowiedzi na zewnętrzne oddziaływania środowiskowe (wiatr, śnieg itp.).

Dlaczego warto zlecić nam budowę hali stalowej?

 • Wieloletnie doświadczenie w realizacji obiektów dla inwestorów z różnorodnych branż pozwala nam na tworzenie konstrukcji trwałych i niezawodnych, a przy tym zoptymalizowanych pod kątem zużycia stali.
 • Dysponujemy własnym biurem architektonicznym i konstrukcyjnym, wyspecjalizowanymi brygadami montażowymi oraz parkiem maszyn, co pozwala nam poprowadzić inwestora przez proces inwestycyjno-budowlany od początku do końca.
 • Mamy bardzo szeroką ofertę – budujemy konstrukcje jedno-, dwu- lub wielonawowe, hale jedno- lub dwuspadowe, hale z suwnicami, zadaszeniami, przybudówkami oraz wiaty.
Skontaktuj się z nami
Wyślij szybkie zapytanie

  Realizacje hal stalowych

  Zrealizowana
  DIESEL CZĘŚĆI
  Hala produkcyjno-magazynowa: 1413.21 m2
  Łódź
  Zobacz realizację
  Zrealizowana
  GRUPA KĘTY S.A.
  Hala produkcyjno-magazynowa: 13500 m2
  Kęty
  Zobacz realizację
  Zrealizowana
  METALKOP Sp. z o.o.
  Hala produkcyjno-magazynowa: 7500 m2
  Młyny k/Buska Zdroju
  Zobacz realizację

  Poradnik inwestora

  Magazyny wczoraj i dziś. Jak zmieniają się obiekty dla branży logistycznej?
  Czytaj artykuł
  Ile kosztuje budowa hali stalowej a ile murowanej?
  Czytaj artykuł
  Jak się przygotować do rozmowy z potencjalnym generalnym wykonawcą hali przemysłowej?
  Czytaj artykuł

  en pl
  Skontaktuj się z nami
  Wyślij szybkie zapytanie

   Dane osobowe
   Dane techniczne