Inżynier Budowy

  • cała Polska
  • umowa o pracę

  • pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie pracami budowlanymi,
  • Nadzór i kontrola nad jakością i terminowością wykonanych prac,
  • Przygotowywanie obmiaru postępu robót,
  • Przygotowywanie dokumentacji na potrzeby zamówień,
  • Raportowanie realizacji robót,
  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Współpraca z Zarządem Firmy, Kierownikiem budowy, Inwestorem oraz organami administracji publicznej przy realizacji inwestycji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Doświadczenie w realizacji prac budowlanych minimum 2 lata,
  • Znajomość prawa budowlanego,
  • Dobra organizacja pracy własnej i ekip wykonawczych,
  • Obsługa programów z pakietu MS Office, ACAD oraz inne,
  • Samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • Prawo jazdy-kat. B,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem).

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Zdobywanie doświadczenia w kontaktach z klientami;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników,
  • Stabilne zatrudnienie.
Dołącz do nas
Wyślij CV

    Tę stronę chroni rozwiązanie reCAPTCHA. Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.

    en pl
    Skontaktuj się z nami
    Wyślij szybkie zapytanie

      Dane osobowe
      Dane techniczne

      Tę stronę chroni rozwiązanie reCAPTCHA. Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.