Projektant drogowy

  • Łódź
  • umowa o pracę

  • pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie infrastruktury drogowej,
  • Tworzenie koncepcji i optymalizacja rozwiązań projektowych,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej,
  • Wykonywanie wizji lokalnych i pomiarów w terenie,
  • Udział w prowadzeniu części formalno-prawnej procesu projektowego ,
  • Współpraca z Zarządem Spółki, Inwestorem oraz organami administracji publicznej przy realizacji inwestycji.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane uprawnienia budowlane do projektowania w branży drogowej bez ograniczeń,
  • Wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo w specjalizacji drogowej,
  • Znajomość przepisów techniczno-budowlanych dotyczących projektowania dróg,
  • Dobra znajomość programów Norma, AutoCad, pakietu MS Office, MS Project,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Zaangażowanie i samodzielność,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem).

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zdobywanie doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników,
  • Stabilne zatrudnienie.
Dołącz do nas
Wyślij CV

    Tę stronę chroni rozwiązanie reCAPTCHA. Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.

    en pl
    Skontaktuj się z nami
    Wyślij szybkie zapytanie

      Dane osobowe
      Dane techniczne

      Tę stronę chroni rozwiązanie reCAPTCHA. Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.