PANATTONI

Zrealizowana

PANATTONI


Rok
2022
Zakres realizacji
Generalne wykonawstwo
Obiekty
Hala produkcyjno-magazynowa 6500 m2
Miejsce
Uniejów
Klient
K-FLEX Polska Sp. z o.o.

Zakończyliśmy realizację drugiego już obiektu wchodzącego w skład kampusu K-Flex w Uniejowie. W ramach projektu, na bezpośrednie zlecenie firmy Panattoni, dostarczyliśmy tym razem obiekt magazynowo-produkcyjny o powierzchni 6,5 tys. mkw. Jest on odpowiedzią na ciągle rosnące potrzeby produkcyjne docelowego użytkownika hali.

W Uniejowie, w ramach kampusu firmy K-Flex, wiodącego producenta materiałów do izolacji termicznej i akustycznej, powstała hala magazynowo-produkcyjna. Jej łączna powierzchnia liczy 6500 mkw., a wysokość podniesiona została do 15 metrów, co pozwoliło zwiększyć efektywność wykorzystania przestrzeni magazynowej, a także wesprzeć rosnącą produkcję realizowaną w ramach uniejowskiego kampusu.

Obiekt wybudowany został przez nas w formule generalnego wykonawstwa, a w ramach umowy odpowiedzialni byliśmy także za zagospodarowanie terenu wokół niego. Powstały parkingi oraz drogi wewnętrzne, dzięki którym nowa przestrzeń została skomunikowana z funkcjonującymi już halami.

Powierzenie nam przez firmę Panattoni budowy kolejnego budynku przemysłowego dla K-Flex dowodzi wysokiej jakości naszej pracy oraz bardzo dobrze układającej się współpracy przy pierwszym projekcie dla tej pary klientów.

Wideo

en pl
Skontaktuj się z nami
Wyślij szybkie zapytanie

    Dane osobowe
    Dane techniczne