ROSSMANN

Zrealizowana

ROSSMANN


Rok
2022/2023
Zakres realizacji
Generalne wykonawstwo
Obiekty
Hala magazynowa 11000 m2
Miejsce
Grudziądz

Kolejny obiekt wybudowany dla firmy Rossmann

Zakończyliśmy rozbudowę centrum dystrybucyjnego firmy Rossmann w Grudziądzu. Dotychczasowy magazyn powiększył się o ponad 11 tys. mkw., a jego nowa przestrzeń jest odpowiedzią na stale rosnącą liczbę sklepów naszego Klienta w Polsce.

Centrum dystrybucyjne Rossmann w Grudziądzu zostało otwarte w lutym 2012 r. i było drugim magazynem firmy w Polsce. Łączna powierzchnia magazynu wyniosła wówczas 25 tys. mkw., a zatrudnienie znalazło w nim około 100 osób. Z uwagi na stale rosnącą liczbę sklepów naszego Klienta, przyszedł czas na jego rozbudowę.

Dotychczasowa powierzchnia magazynu została powiększona o ponad 11 tys. mkw., zapewniając w Grudziądzu kolejne miejsca pracy. Dlatego obok potrzebnej przestrzeni magazynowej, jako generalny wykonawca projektu zadbaliśmy także o większą powierzchnię biurową oraz socjalną.

To nie pierwsza nasza realizacja dla firmy Rossmann. Współpraca trwa nieprzerwanie od 2017 roku, kiedy Inwestor powierzył nam pierwszy projekt – wykonanie  kompletnego poszycia dachu o powierzchni 4,5 tys. mkw. wraz z obudową ścian magazynu wysokiego składowania o wys. 43 m, zlokalizowanego w Centrum Dystrybucji klienta w Łodzi. Więcej o tej realizacji przeczytacie:

https://commercecon.pl/realizacje/rossmann-magazyn-wysokiego-skladowania/.

Dziękujemy Inwestorowi za zaufanie!

Opinia inwestora

ROSSMANN
Z firmą Commercecon, generalnym wykonawcą obiektów przemysłowych, współpracujemy od 2017 roku. Od tego czasu firma Commercecon uczestniczyła w realizacji kilku naszych projektów inwestycyjnych. Firma Commercecon wykonała między innymi kompletne poszycie dachu o powierzchni 4,5 tys. m2 wraz z obudową ścian magazynu wysokiego składowania o wys. 43 m, zlokalizowanego w naszym Centrum Dystrybucji w Łodzi.

Współpraca pomiędzy naszymi firmami układała się zawsze bardzo dobrze, a wykonywane przez zespół Commercecon prace budowlane charakteryzowały się wysoką jakością i terminowością. Projekt dotyczył budowy hali magazynowej o powierzchni ponad 11 tys. m2 i nowej części socjalnej o powierzchni 350 m2, w działającym od 2012 roku Centrum Dystrybucji w Grudziądzu.

Prowadzenie prac budowlanych przy działającym przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu magazynie wymagało dodatkowo wyjątkowej elastyczności ze strony generalnego wykonawcy. Prace rozpoczęły się w kwietniu 2022 r., a budynek został nam przekazany do użytkowania w marcu 2023 r.

Wybudowana przez firmę Commercecon w formule build to-own hala, to nowoczesny obiekt magazynowy wyposażony w ogrzewanie posadzkowe i klimatyzację i w pełni odpowiadający naszym potrzebom.
Andrzej Podobas - Kierownik Działu Inwestycji
en pl
Skontaktuj się z nami
Wyślij szybkie zapytanie

    Dane osobowe
    Dane techniczne

    Tę stronę chroni rozwiązanie reCAPTCHA. Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.