SungEel

Zrealizowana

SungEel


Rok
2022
Zakres realizacji
Generalne wykonawstwo
Obiekty
Hala produkcyjna 6000 m2
Miejsce
Bukowice

Zakończyliśmy budowę zakładu SungEel Hitech Poland

W Bukowicach na Dolnym Śląsku niebawem ruszy recykling baterii do samochodów elektrycznych. Zakład o powierzchni 6 tys. mkw. jest jedną z najnowszych zrealizowanych przez nas zespół inwestycji. Generalne wykonawstwo obiektu, w imieniu inwestora – POSCO oraz SungEel Hitech Poland, powierzyła nam firma Exon Invest.

Nowy zakład jest pierwszym przedsięwzięciem koreańskiego inwestora w Polsce. Powierzenie nam realizacji tego projektu było dla nas dużym wyróżnieniem, a zarazem dowodem na to, że nasze dotychczasowe działania doceniane są nie tylko przez polskich kontrahentów, ale także inwestorów z zagranicy.

Budowę rozpoczęliśmy na początku tego roku, a już w sierpniu miejsce miała oficjalna ceremonia otwarcia zakładu. Efektem naszych prac jest nowoczesna hala produkcyjno-magazynowa, z komfortową przestrzenią biurowo-socjalną – wszystko o łącznej powierzchni 6 tys. mkw. Budynek powstał w wymagającej formule build-to-own, a zastosowane rozwiązania techniczne i technologiczne zostały w pełni dostosowane do potrzeb przyszłego użytkownika.

W Polsce powstaje coraz więcej zakładów produkujących baterie dla sektora motoryzacji, ale coraz chętniej inwestują w naszym kraju także firmy zajmujące się ich recyklingiem – czego przykładem jest projekt SungEel Hitech Poland. Warto zwrócić uwagę, że dolnośląska lokalizacja koreańskiego inwestora nie jest przypadkowa. W Biskupicach Podgórnych koło Wrocławia znajduje się fabryka baterii LG Energy Solutions, będąca największym w Europie centrum produkcji baterii do aut elektrycznych. To właśnie z niej trafiać będą do Bukowic komponenty oraz wadliwe moduły litowo-jonowe, które następnie poddane zostaną recyklingowi.

Podczas realizacji inwestycji Commercecon blisko i efektywnie współpracował z firmami Exon Invest Sp. z o.o. oraz Axi Immo Group Sp. z o.o., pełniącymi funkcję koordynatorów inwestycji oraz zespołu inspektorów nadzoru inwestorskiego.

Wideo

Opinia inwestora

SungEel
Firma Commercecon, na zlecenie reprezentującej nas firmy Exon lnvest, wybudowała w Bukowicach halę produkcyjno-magazynową, którą oddała nam do użytkowania w sierpniu 2022 r.

Fabryka zlokalizowana na Dolnym Śląsku jest naszą pierwszą inwestycją w Polsce. Dlatego za decyzją o wyborze generalnego wykonawcy stało wieloletnie doświadczenie oraz bardzo dobra opinia na rynku -a taką cieszy się zespół Commercecon. Firma rzetelnie wywiązała się z warunków zawartej umowy, dotrzymując zarówno terminu zakończenia poszczególnych etapów robót, jak i wysokiej jakości ich wykonania.

Podczas procesu inwestycyjnego firma Commercecon wykazała się pełnym profesjonalizmem. Doceniamy przede wszystkim doskonałą komunikację z przedstawicielami firmy, którzy wyczerpująco odpowiadali na wszystkie zadawane przez nas pytania dotyczące realizacji projektu. Warto zwrócić także uwagę na wysokie kompetencje kadry technicznej oraz na posiadany przez firmę specjalistyczny park maszynowy, który pozwala na szeroki zakres robót budowlanych oraz szybkie wykonanie poszczególnych etapów inwestycji.
Hyosung Youn - Prezes Zarządu
en pl
Skontaktuj się z nami
Wyślij szybkie zapytanie

    Dane osobowe
    Dane techniczne

    Tę stronę chroni rozwiązanie reCAPTCHA. Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.