Kierownik robót instalacji elektrycznych

  • cała Polska
  • umowa o pracę

  • pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i prowadzenie prac budowlanych w zakresie instalacji elektrycznych
  • nadzór nad przebiegiem prac
  • nadzór nad pracą brygad i podwykonawców
  • ścisła współpraca ze współpracownikami z działu przygotowania produkcji
  • kontrola postępu i terminów prac
  • kontrola wykonanych prac/ofert/projektów/zamówień
  • kontrola zgodności kosztów z kalkulacji z wartościami uzyskanymi od podwykonawców i branżystów
  • kontrola rzetelności podwykonawców i branżystów
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z wymaganiami
  • przeprowadzanie procedur administracyjnych związanych z realizacją kontraktu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie minimum 2 lata na podobnym stanowisku
  • Znajomość programów AutoCad, MS Office, Norma
  • Znajomość prawa budowlanego, przepisów Bhp oraz ppoż
  • Uprawnienia budowlane
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat.B

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Zdobywanie doświadczenia w kontaktach z klientami;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników,
  • Stabilne zatrudnienie.
Dołącz do nas
Wyślij CV

    Tę stronę chroni rozwiązanie reCAPTCHA. Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.

    en pl
    Skontaktuj się z nami
    Wyślij szybkie zapytanie

      Dane osobowe
      Dane techniczne

      Tę stronę chroni rozwiązanie reCAPTCHA. Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.