Specjalista d/s finansowych

  • cała Polska
  • umowa o pracę

  • pełny etat

Twój zakres obowiązków

Specjalista ds. Finansowych zajmuje się przygotowaniem raportów i analiz finansowych. Monitoruje również rozliczenia oraz optymalizuje koszty. Uczestniczy też w procesie sporządzania budżetu.

  • Monitoring sytuacji rynkowej i konkurencji,
  • Pomoc merytoryczna związana z finansowymi aspektami rozliczania określonych projektów,
  • Prowadzenie analiz ekonomicznych i finansowych, a także optymalizacja kosztów w przedsiębiorstwie,
  • Sporządzanie raportów i sprawozdań finansowych,
  • Przygotowywanie analiz ekonomicznych oraz raportów zarządczych na potrzeby Zarządu
  • Bieżąca analiza danych oraz raportowanie zagadnień z zakresu informacji zarządczej Spółki, w tym w szczególności w zakresie przychodów, kosztów, rentowności oraz działalności operacyjnej poszczególnych jednostek organizacyjnych,
  • Tworzenie i doskonalenie procedur oraz współtworzenie narzędzi wspierających procesy w obszarze kontrolingu,
  • Aktywny udział w procesie budżetowania,
  • Współpraca z kierownikami projektów w zakresie bieżącej kontroli realizacji budżetów poszczególnych projektów,
  • Przygotowywanie analiz oraz raportów,
  • Współpraca z działem księgowości i innymi Spółki.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata,
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: finanse, rachunkowość, kontroling),
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel, Power Point),
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Dyscyplina i bardzo dobra organizacja czasu pracy (dokładność, terminowość, sumienność w wykonywaniu obowiązków),
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego lub niemieckiego,
  • Znajomość specyfiki branży budowlanej będzie dodatkowym atutem,
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego (dofinansowanie do szkoleń),
  • Pakiet świadczeń socjalnych (karty sportowe, pakiety medyczne, inne),
  • Spotkania i wyjazdy integracyjne.
Dołącz do nas
Wyślij CV

    Tę stronę chroni rozwiązanie reCAPTCHA. Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.

    en pl
    Skontaktuj się z nami
    Wyślij szybkie zapytanie

      Dane osobowe
      Dane techniczne

      Tę stronę chroni rozwiązanie reCAPTCHA. Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.