7R S.A.

Hala produkcyjno-magazynowa 7R S.A.
Zrealizowana

7R S.A.


Rok
2021
Zakres realizacji
Generalne wykonawstwo
Obiekty
Hala produkcyjno-magazynowa 13000 m2
Miejsce
Kowale /Gdańsk

Jako generalny wykonawca wybudowaliśmy kolejną halę magazynowo-produkcyjną, która została objęta certyfikacją BREEAM, potwierdzającą wykorzystanie rozwiązań z zakresu budownictwa ekologicznego.

Budynek powstanie w ramach konceptu sieci miejskich magazynów 7R City Flex Las Mile Logistics.

Zdjęcia

Wideo

Opinia inwestora

Hala produkcyjno-magazynowa 7R S.A.
7R S.A.
Z firmą Commercecon współpracujemy już od kilku lat. W tym czasie, w ramach generalnego wykonawstwa, zrealizowała dla nas kilka projektów budowlanych dla sektora magazynowo-przemysłowego.

Jedną z zakończonych w ostatnich miesiącach inwestycji jest hala magazynowo-produkcyjna o łącznej powierzchni 13 tys. m2 zlokalizowana w Parku Logistycznym Gdańsk Kowale zrealizowana w ramach konceptu sieci miejskich magazynów 7R City Flex Last Mile Logistic.

Jako generalny wykonawca, firma Commercecon odpowiedzialna była za wszystkie prace budowlane nowego obiektu, zagospodarowanie terenu wokół niego, wykonanie niezbędnej infrastruktury i przyłączy mediów oraz zjazdu na teren nieruchomości zgodnie z koncepcją projektową. Do jej zadań należało również uzyskanie certyfikatu BREEAM, który jest potwierdzeniem na wykorzystanie w procesie budowy rozwiązań z zakresu budownictwa ekologicznego.
Powierzone zadania wykonawca zrealizował z należytą starannością oraz zgodnie z ustalonym harmonogramem prac.

Na uwagę zasługuje wysoka jakość montażu paneli elewacyjnych zgodnie z naszymi nowymi wytycznymi, co wymagało od zespołu Commerceon wysokich kompetencji oraz odpowiedniej organizacji prac.
Ryszard Gretkowski - Wiceprezes Zarządu
en pl
Skontaktuj się z nami
Wyślij szybkie zapytanie

    Dane osobowe
    Dane techniczne

    Tę stronę chroni rozwiązanie reCAPTCHA. Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.