Geplastyk

W budowie

Geplastyk


Rok
2023
Zakres realizacji
Zaprojektuj i wybuduj
Obiekty
Hala magazynowa 2500 m2
Miejsce
Konstantynów Łódzki

W Konstantynowie Łódzkim, na terenach Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, budujemy halę magazynową dla firmy Geplastyk Polska Sp. z o.o. – producenta komponentów z tworzyw sztucznych dla różnych gałęzi przemysłu. Obiekt będzie zapleczem logistycznym dla położonego nieopodal zakładu produkcyjnego naszego klienta.

Powstająca w Konstantynowie Łódzkim hala magazynowa będzie miała wysokość 12 metrów i łączną powierzchnię 2,5 tys. mkw. Poza przestrzenią magazynową, w jej skład wejdzie także cześć socjalna oraz pomieszczenia techniczne.

Ostatnie lata to szybki rozwój działalności firmy Geplastyk w Polsce. Systematyczny rozwój nowych projektów oraz rozszerzające się portfolio klientów sprawiły, że nasz klient podjął decyzję o budowie hali magazynowej, która będzie zapleczem logistycznym dla znajdującego się nieopodal w Rąbieniu zakładu produkcyjnego firmy. Od 2005 roku wytwarzane są w nim elementy plastikowe do produkcji maszyn i urządzeń dla różnych gałęzi przemysłu, w tym dla sektora automotive oraz AGD. Wybór lokalizacji nie był przypadkowy – Łódź jest od lat jednym z największych w naszym kraju zagłębi produkcji dużych artykułów gospodarstwa domowego. W Łodzi i okolicy swoje zakłady produkcyjne ulokowały światowe koncerny takie jak BSH, Whirpool czy Miele.

Budynek dla firmy Geplastyk realizujemy w systemie „Zaprojektuj i wybuduj” – klient powierzył nam zarówno wykonanie prac projektowych, jak i kompleksowe prowadzenie robót budowlanych. Bardzo lubimy taką formułę współpracy. Dzięki niej możemy zaproponować inwestorowi w pełni spersonalizowane rozwiązania, idealnie dopasowane do jego wymagań – zarówno w kwestiach projektowych, jak i doboru rozwiązań technologicznych oraz materiałów budowlanych. Projekty budowlane realizujemy w całej Polsce, jednak współpraca z inwestorem z naszej okolicy jest dla nas naprawdę miłą perspektywą. I możemy chyba powiedzieć, że będzie to najlepiej doglądana nasza budowa – w końcu widzimy ją wprost z okien naszego biura.

Zdjęcia

Wideo

en pl
Skontaktuj się z nami
Wyślij szybkie zapytanie

    Dane osobowe
    Dane techniczne

    Tę stronę chroni rozwiązanie reCAPTCHA. Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.