Kiestal

W budowie

Kiestal


Rok
2023
Zakres realizacji
Generalne wykonawstwo
Obiekty
Hala produkcyjna 13000 m2
Miejsce
Krzepice
Klient
Kiestal

Budujemy halę produkcyjną dla firmy Kiestal

Kiestal, polska spółka z branży metalowej, inwestuje w nowy obiekt produkcyjny. Do połowy tego roku w Krzepicach na Śląsku stanie nowoczesna hala przemysłowa o łącznej powierzchni prawie 13 tys. mkw. Produkowane w niej będą rury i profile stalowe. Zostaliśmy generalnym wykonawcą tej inwestycji.

Pod koniec ubiegłego roku w Krzepicach k. Częstochowy ruszyliśmy z budową hali produkcyjnej dla firmy Kiestal, specjalizującej się w produkcji rur i profili stalowych dla różnych branż przemysłowych: meblarskiej, motoryzacyjnej, logistyczno-magazynowej czy budowlanej. Budynek będzie miał wysokość ok. 10,5 metra, a jego całkowita powierzchnia sięgnie prawie 13 tys.

Obiekt powstaje w konstrukcji żelbetowej, która dostosowana zostanie do późniejszej implementacji zautomatyzowanego parku technologicznego, w tym suwnic o udźwigu 10 ton wykorzystywanych podczas procesu wytwórczego. Konstrukcja będzie także odpowiadać obciążeniom wynikającym z instalacji paneli fotowoltaicznych – ich montaż planowany jest na dachu budynku. Hala zostanie wyposażona w 2 doki oraz 7 bram załadunkowych.

Nowy obiekt produkcyjny to nowe możliwości rozwoju dla naszego klienta. Większa powierzchna pomoże skonsolidować i znacząco usprawnić proces produkcyjny, ale pozwoli także na skrócenie operacji logistycznych. Dzięki temu firma Kiestal będzie w stanie nie tylko rozwijać współpracę z doczasowymi klientami, ale i efektywnie obsługiwać nowych kontrahentów.

Prace budowlane planujemy zakończyć w połowie tego roku.

Zdjęcia

en pl
Skontaktuj się z nami
Wyślij szybkie zapytanie

    Dane osobowe
    Dane techniczne

    Tę stronę chroni rozwiązanie reCAPTCHA. Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.