HATRANS Sp. z o.o.

Zrealizowana

HATRANS Sp. z o.o.


Rok
2021/2022
Zakres realizacji
Design and Build, przygotowanie dokumentacji projektowej, uzyskanie pozwolenia na budowę.
Obiekty
Hala magazynowa 5900 m2
Budynek biurowo-socjalny 840 m2
Miejsce
Łódź

Zakończyliśmy kolejną realizację w formule „Zaprojektuj i wybuduj”

Zespół Commercecon zakończył kolejną budowę. Tym razem ponownie w Łodzi, gdzie dla firmy Hatrans – świadczącej kompleksowe usługi transportowe oraz składowania towaru, wybudowaliśmy obiekt magazynowy z nowoczesnym zapleczem biurowym o łącznej powierzchni 6700 mkw. Zlecenie zrealizowano w formule „Zaprojektuj i wybuduj”.

 Do nawiązania współpracy z firmą Hatrans doszło w zeszłym roku. Jej przedstawiciele powierzyli nam kompleksową realizację swojej nowej inwestycji, włącznie z opracowaniem koncepcji budynku magazynowo-biurowego i przygotowaniem projektu architektonicznego, jak również odpowiedzialnością za wszystkie sprawy formalno-prawne poprzedzające prace budowlane. A te ruszyły w Łodzi na początku bieżącego roku. Poprzedziły je wykonane przez nas wyburzenia starych budynków znajdujących się na terenie Inwestora oraz przebudowa układu drogowego, sieci kanalizacyjnej, wodnej i elektrycznej.

Obiekt będzie składa się z hali magazynowej o powierzchni 5900 mkw. połączonej z nowoczesnym trzykondygnacyjnym budynkiem biurowo-socjalnym o łącznej powierzchni 840 mkw. Konstrukcja hali przewidziana jest do montażu na dachu instalacji fotowoltaicznej, a wszystkie zaprojektowane przez naszych ekspertów rozwiązania technologiczne w pełni odpowiadają potrzebom Inwestora. Nowe centrum dystrybucyjne jest odpowiedzią na jego rosnące zapotrzebowanie w zakresie dostępnej przestrzeni oraz szybki rozwój firmy, która z sukcesem działa w branży logistycznej od ponad 30 lat.

Wizualizacje

Wideo

Opinia inwestora

HATRANS Sp. z o.o.
W 2020 roku zdecydowaliśmy się powierzyć firmie Commercecon kompleksową realizację naszej nowej inwestycji w Łodzi - hali magazynowej z zapleczem biurowym. O wyborze tego generalnego wykonawcy zdecydowały bardzo dobre opinie, jakimi cieszy się na rynku, jego wieloletnie doświadczenie w budowie obiektów o zbliżonym do naszego charakterze, a także bliskie sąsiedztwo, które było gwarancją bezpośrednich i częstych spotkań zespołów projektowych naszych firmy.

Warto zaznaczyć, że prace budowlane musiały być poprzedzone wyburzeniami starych budynków znajdujących się na naszym terenie, a do zadań generalnego wykonawcy należała także przebudowa układu drogowego, sieci kanalizacyjnej, wodnej i elektrycznej.

Współpraca pomiędzy naszymi firmami układała się bardzo dobrze na każdym etapie realizacji projektu, jesteśmy także w pełni zadowoleni z efektu końcowego prac. Dlatego z przyjemnością polecam firmę Commercecon każdemu inwestorowi, który planuje budowę obiektu o charakterze przemysłowym.
Anita Grzelak - Prezes Zarządu
en pl
Skontaktuj się z nami
Wyślij szybkie zapytanie

    Dane osobowe
    Dane techniczne

    Tę stronę chroni rozwiązanie reCAPTCHA. Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.