HATRANS Sp. z o.o.

W budowie

HATRANS Sp. z o.o.


Rok
2021/2022
Zakres realizacji
Design and Build, przygotowanie dokumentacji projektowej, uzyskanie pozwolenia na budowę.
Obiekty
Hala magazynowa 5900 m2
Budynek biurowo-socjalny 840 m2
Miejsce
Łódź

Rozpoczynamy kolejną realizację w formule „Zaprojektuj i wybuduj”

Zespół Commercecon wystartował właśnie z kolejną budową. Tym razem zostajemy w Łodzi, gdzie dla firmy Hatrans – świadczącej kompleksowe usługi transportowe oraz składowania towaru, budujemy obiekt magazynowy z nowoczesnym zapleczem biurowym o łącznej powierzchni 6700 mkw. Zlecenie realizujemy w formule „Zaprojektuj i wybuduj”.

 Do nawiązania współpracy z firmą Hatrans doszło w zeszłym roku. Jej przedstawiciele powierzyli nam kompleksową realizację swojej nowej inwestycji, włącznie z opracowaniem koncepcji budynku magazynowo-biurowego i przygotowaniem projektu architektonicznego, jak również odpowiedzialnością za wszystkie sprawy formalno-prawne poprzedzające prace budowlane. A te ruszyły w Łodzi na początku bieżącego roku. Poprzedziły je wykonane przez nas wyburzenia starych budynków znajdujących się na terenie Inwestora oraz przebudowa układu drogowego, sieci kanalizacyjnej, wodnej i elektrycznej.

Obiekt będzie składał się z hali magazynowej o powierzchni 5900 mkw. połączonej z nowoczesnym trzykondygnacyjnym budynkiem biurowo-socjalnym o łącznej powierzchni 840 mkw. Konstrukcja hali przewidziana jest do montażu na dachu instalacji fotowoltaicznej, a wszystkie zaprojektowane przez naszych ekspertów rozwiązania technologiczne będą w pełni odpowiadały potrzebom Inwestora. Nowe centrum dystrybucyjne jest odpowiedzią na jego rosnące zapotrzebowanie w zakresie dostępnej przestrzeni oraz szybki rozwój firmy, która z sukcesem działa w branży logistycznej od ponad 30 lat.

Wizualizacje

Wideo

en pl
Skontaktuj się z nami
Wyślij szybkie zapytanie

    Dane osobowe
    Dane techniczne