ROSSMANN

W budowie

ROSSMANN


Rok
2022
Zakres realizacji
Generalne wykonawstwo
Obiekty
Hala magazynowa 17000 m2
Biuro 1000 m2
Miejsce
Pyskowice

Rozbudowujemy kolejne centrum dystrybucyjne firmy Rossmann

Właściciel sieci drogerii Rossmann ponownie powierzył nam projekt związany z rozbudową swojego magazynu. Tym razem będzie to obiekt w Pyskowicach (woj. śląskie), który zyska prawie 18 tys. mkw. nowej powierzchni magazynowo-biurowej. To kolejna już nasza realizacja dla tego Klienta na przestrzeni ostatnich 5 lat.

Magazyn w Pyskowicach działa od 2014 r. i był kolejnym tego typu obiektem firmy Rossmann w Polsce. Kompleks o powierzchni 26  tys. mkw., zyska teraz prawie 17 tys. nowoczesnej przestrzeni magazynowej, której towarzyszyć będzie jednokondygnacyjne biuro o powierzchni 1 tys. mkw. Jako generalny wykonawca odpowiedzialni jesteśmy nie tylko za rozbudowę śląskiego obiektu, ale także za zagospodarowanie terenu wokół niego.

Budynek ma być oddany do użytkowania w I kwartale przyszłego roku.

To już druga realizacja w krótkim czasie, jaką w ramach generalnego wykonawstwa powierzył nam Inwestor. W związku ze stale rosnącą liczbą sklepów Rossmann w Polsce, rozpoczęliśmy już rozbudowę centrum dystrybucyjnego Klienta w Grudziądzu.

Wybór naszej firmy na generalnego wykonawcę obiektów magazynowych firmy Rossmann nie jest przypadkowy. Od wielu lat specjalizujemy się nie tylko w budowie, ale także projektowaniu nowoczesnych hal logistycznych. Współpracujemy z największymi deweloperami na rynku powierzchni magazynowych w kraju oraz realizujemy projekty w formule build-to-suit bezpośrednio dla inwestorów polskich oraz zagranicznych.

en pl
Skontaktuj się z nami
Wyślij szybkie zapytanie

    Dane osobowe
    Dane techniczne